Badamy ligowych rywali, część I

Korona Rzeszów to z pewnością jeden z głównych kandydatów do awansu. Swoje aspiracje pokazali w ubiegłym sezonie, ale ostatecznie rozgrywki zakończyli na 3. miejscu tuż za Jednością Niechobrz i Zorzą Trzeboś. Ta trójka dyktowała warunki w lidze w sezonie 2013/14 bowiem Korona, która uplasowała się na 3. lokacie miała aż 16 punktów przewagi nad 4. drużyną. Wydaje się, że to właśnie Rzeszowianie będą po Zorzy Trzeboś głównym faworytem do awansu. W ubiegłym sezonie zdobyli aż 70 bramek w 18 spotkaniach co daję średnio nieco poniżej 4 bramek na mecz. Możemy być pewni, że jest to rywal, który mierzy wysoko, świadczy o tym sam fakt, iż przygotowania do sezonu rozpoczęli bardzo wcześnie, bo już 8 lipca odbyli pierwszy trening, a jak nam wiadomo niektóre druzyny do dnia dzisiejszego nie weszły w okres przygotowawczy. Do Chmielnika Korona zawita już w 4. kolejce, czyli 20. września. Wtedy przekonamy się czy taka Korona straszna jak ją malują.