Gigantyczny niedosyt...

.   Po przepracowaniu zimy i rozegraniu kilku sparingów przyszedł czas na coś poważniejszego, mianowicie na mecze ligowe.Pierwszym naszym rywalem w tej rundzie była drużyna z Nienadówki, z którą niestety zremisowaliśmy 1:1 i w tym momencie bardzo ciężko będzie nam wywalczyć awans, mimo wszystko nie poddajemy się i będziemy walczyć bo cel jest jeden i tego się trzymamy.
    Przypomnijmy, że ponad pół roku temu zaczynaliśmy naszą przygodę z A klasą meczem z Plantatorem gdzie przegraliśmy 4:2.
    W sobotnim meczu drużyna z Chmielnika bardzo mocno "pressowała" swoich rywali, którzy mieli spore problemy z wyjściem z własnej połowy.
Mogliśmy prowadzić już w pierwszej połowie gdzie dwukrotnie uderzaliśmy na bramkę rywali, niestety skuteczność zawiodła.
Ławka rezerwowych i trybuny zajmowane przez śliczne nastolatki podniosły się kiedy Marcin Szczęch uderzył w okienko i trafił do siatki, sędzia liniowy spalonego nie widział jednak arbiter główny podniósł rękę tłumacząc się, że to pierwszy mecz liniowego i popełnia błędy.
Pierwsza połowa zakończyła się remisem 0:0, w drugiej zaś wprowadzony Tomasz Polak świetnie przedłużył piłkę głową do Marcina Szczęcha, który dał nam prowadzenie w tym meczu.
Radość nie trwała zbyt długo ponieważ rywale po wrzutce z rzutu rożnego strzelili nam bramkę.
Mogliśmy wygrać ten mecz, jednak po raz kolejny trzeba wytknąć nam naszą nieskuteczność, nasz napastnik nie trafił w piłkę mając przed sobą pustą bramkę, drugi zaś w sytuacji sam na sam nie trafił do bramki bo piłka stanęła w błocie.
Boisko było w kiepskim stanie i grało się bardzo ciężko.
Warto wspomnieć o dobrym debiucie naszego środkowego obrońcy Huberta Kozieła, który przeszedł do naszego klubu na zasadzie transferu definitywnego!
   18 kwietnia wybierzemy się do Rudnej Małej, by zagrać z drużyną "LZS Pogwizdów Nowy" miejmy nadzieję, że ponownie wygramy wysoko, pierwszy mecz zakończył się wynikiem 7:0 dla Galicji.
Przypominamy o możliwości zakupu szalików klubowych w cenie 30 złotych, pieniążki powędrują na obóz dla juniorów, szaliki można kupić kontaktując sie z nami na naszym FanPage na Facebooku bądź też na meczu.