Pierwszy sparingowy punkt !

LKS Tarnawka 4:4 Galicja Chmielnik

We wtorkowe popołudnie udaliśmy się na stadion do Tarnawki w celu rozegrania sparingu z tamtejszą drużyną.
Pierwsza połowa w wykonaniu obu zespołów wyglądała tragicznie, nieliczne akcje podbramkowe przerywali obrońcy lub bramkarze obu drużyn.Jednak to gospodarze objęli prowadzenie po błędzie naszej obrony zawodnik Tarnawki wyszedł sam na sam z naszym bramkarzem i pewnie go pokonał.Do przerwy wynik nie uległ zmianie i po pierwszej połowie przegrywaliśmy 1:0.
W przerwie trener powiedział kilka mocnych słów, które trafiły do zawodników i bardzo ich zmobilizowały bo już na początku drugiej połowy padła bramka po dwójkowej akcji Arkadiusza Ziaji Daniela Rokity ten drugi zagrał piłkę do nie pilnowanego Ziajki, który minął obrońców niczym pachołki na treningu i pokonał bramkarza gospodarzy - wynik 1:1.
Nie trzeba było długo czekać na kolejną bramkę, ponieważ po strzale jednego z naszych zawodników bramkarz naszych rywali "wypluł" piłkę do, której dopadł Dawid Ciupak i podwyższył wynik na 1:2.
Te dwa gole mocno nas podniosły na duchu, jednak nie osiedliśmy na laurach i nadal atakowaliśmy przyniosło to efekt w postaci trzeciej bramki, którą zdobył Patryk Czarnota po podaniu od Daniela Rokity - prowadzimy 1:3.
Po tej bramce graliśmy o wiele spokojniej piłka chodziła jak po sznurku mimo fatalnej murawy, ze środka pola podanie dostaje Daniel Rokita, który zostaje sfaulowany przez obońcę gospodarzy.Rzut wolny na bramkę zamienia Dominik Borys i mamy już trzy bramkową przewagę.
Niestety chyba już byliśmy za bardzo "podnieceni" w naszą grę wdarło się dużo niedokładności co skończyło się rzutem karnym dla Tarnawki, zaraz po rzucie karnym w dość krótkim odstępie czasu straciliśmy kolejne dwie bramki i z wyniku 1:4 zrobiło się 4:4.
Musimy zapamiętać, że gra się do ostatniego gwizdka!!!

W sobotę mecz z Nienadówką, zapowiedź niebawem.