Startujemy !

Po ponad 2. tygodniowej przerwie wracamy do trenowania. Przed nami pracowite 3 miesiące. Jesteśmy ambitną drużyną i naszym celem jest awans dlatego też okres przygotowawczy musimy przepracować solidnie jeśli myślimy o zajęciu 1. miejsca.

Bez strachu

Walka o awans nie będzie łatwa, bowiem do lidera z Pstrągowej tracimy 5 punktów, a przy tak małej ilości spotkań może to wystarczyć Diamentowi, który jesienią przegrał tylko raz. Nikt w zespole jednak nie martwi się tym, ponieważ patrzymy bardzo optymistycznie na nadchodzącą rundę. Tym bardziej, że gramy ze sobą tylko pół roku, a wyniki są bardzo zadowalające. Tak więc ciągle poznajemy się nawzajem, co polepsza zgranie na boisku oraz nasze relacje poza nim. Ligę rozpoczniemy 11 kwietnia, kiedy to do "Twierdzy Chmielnik" zawita Plantator Nienadówka tracący do nas zaledwie jedno oczko.

Zmiany kadrowe

Podczas ostatniego zebrania zawodników oraz członków zarządu klubu został przedstawiony nowy trener drużyny seniorów, którym jest Tomasz Stybak. Wraz z jego przyjściem mogą się pojawić małe zmiany w składzie naszej drużyny. Nadal nie wiadomo gdzie będzie grał Andrzej Krzywonos, którego przymierzano już do pierwszego zespołu od dłuższego czasu. Seniorzy potrzebują młodych, ambitnych graczy co może się wiązać z tym, że także Konrad Tereszkiewicz, Przemek Wisz i Dominik Borys będą wychodzić na wiosnę w A klasie seniorów. Ten trzeci jednak przez dłuższy czas nie trenował i niewiadomo czy wróci do gry.
Bardzo możliwe, że zimą do naszego zespołu dołączy Hubert Kozieł, obecnie zawodnik LKS Tarnawki. Przed sezonem, kiedy to graliśmy dwukrotnie z Tarnawką nie dało się nie zauważyć faktu iż Hubert jest kluczowym zawodnikiem zespołu, dlatego mamy nadzieję, że rozmowy prowadzone przez nasz klub zakończą się sukcesem.
Plan przygotowań
Ostre przygotowania rozpoczynamy już od połowy stycznia, potem przyjdzie czas na spraingi. Pierwszy z nich rozegramy najprawdopodobniej pod koniec stycznia, kiedy tro zmierzymy się z zespołem seniorów. W lutym natomiast rozpoczną się turnieje halowe. Otrzymaliśmy zaproszenie na turnieje organizowane przez MKS Strug Tyczyn dla juniorów młodszych oraz starszych. Odbędą się one w połowie lutego. Teraz bierzemy się do roboty i pracujemy !