Transfery !

Mimo iż będzie to pierwszy sezon dla naszej drużyny to aż 12 zawodników zdecydowało się na zmianę barw klubowych. Cieszy to zwłaszcza dlatego, że większość graczy nie będzie nowicjuszami. Ogrywali się oni bowiem w innych klubach, a teraz wracają na stare śmieci. Wśród ruchów transferowych nie brakuje barwnych postaci, a takimi z pewnością są bracia Szczęchowie, którzy zbierali dobre opinie w Tyczyńskim Strugu. Do nich dołączą również Przemek Wisz i Dominik Borys, którzy także mają za sobą świetne sezony w czarno- niebieskich barwach. W sparingach swoją siłę pokazał także Witold Gonek, który walczył z LKS-em Tarnawką o awans do ligi okręgowej juniorów.

Dominik Szczęch, Marcin Szczęch, Hubert Szczęch, Daniel Rokita, Dominik Borys, Przemysław Wisz (wszyscy Strug Tyczyn)

Patryk Czarnota, Dawid Ciupak, Michał Grzebyk (Grom Handzlówka)

Witold Gonek (LKS Tarnawka)

Marcin Pyzik, Arkadiusz Ziaja (Orły Rzeszów)