Relacja z meczu

Autor:

Utworzono:

09.10.2015

Tym razem przyszło nam się mierzyć na wyjeździe z Orłem Wysoką Łańcucką, jedyną drużyną w lidze która nie ma jeszcze punktów. Od początku meczu udało nam się zamknąć piłkarzy gospodarzy na własnej połowie. W 13 minucie koronkową akcje golem zakończył Kruczek, po szybko strzelonej bramce gracze Polonii poszli za ciosem i pomiędzy 25 a 34 minutą rozstrzygnęli losy pierwszej połowy. Drugą bramkę zdobył Bukała po efektownym zagraniu z pierwszej piłki z Kruczkiem. Trzecia i czwarta bramka były autorstwa Kruczka po dobrych zespołowych akcjach. Miło było patrzeć na tak skutecznych piłkarzy z Hyżnego, wydawało się że druga polowa to tylko formalność lecz ambitni gospodarze mieli zupełnie inne plany.Tuż po przerwie szybką kontrę samobójczym wślizgiem zakończył jeden z defensorów Polonii. Po raz kolejny okazało się że drugie części meczów są bolączką zespołu gości. Brakowało nam zaangażowania i skuteczności w wykończeniu akcji a okazji było sporo. Na domiar złego w 68 minucie kolejną kontrę zamienił na gola grający trener Brzezicki. i było 2-4. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie choć goście powinni byli strzelić jeszcze kilka bramek, oby w meczu z Kraczkową skuteczność była wyższa.

Dziękujemy zawodnikom za dobry mecz i liczymy na więcej w kolejną niedzielę w meczu z Czarnymi.